Nasze produkty

Wszystkie siatki wykonane w stu procentach z polipropylenu ze stabilizatorem UV. Siatka wykonana z takiego materiału może pracować w obiektach zamkniętych, w szczerym polu, zarówno w wodzie i pod ziemią. Nasze produkty różnią się wymiarami oczek, gramaturą i wymiarami podstawowymi.

Główne zalety materiałów polimerowych, które stosujemy:
- trwałość,
- wytrzymałość,
- plastyczność materiału(łatwa instalacja osłony),
- niskie koszty siatek i instalacji nośnych,
- produkt ekologiczny,
- nie nasiąkają wodą,
- lekkość

Najbardziej aktualną ofertę z wyszczególnieniem specyfikacji, możliwych zastosowań i cen prezentujemy codziennie na allegro.pl

Nasze usługi

Pierwsze nasze instalacje zostały zbudowane w Polsce już dziesięć lat temu. Przez te lata stworzyliśmy wiele wolier wspólnie z inwestorami, z których największe mają około 1 hektara powierzchni, pojedyncze osłony sportowe do 2000m2. W zależności od rodzaju zamawianej siatki najczęściej wykonujemy gotowe wymiary od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych i wysyłamy je Państwu Pocztą Polską, wybranym transportem lub kurierem, możliwe są odbiory własne. W przypadku większych osłon najczęściej wysyłamy je w transzach lub dostarczamy pełne rolki siatki wraz z materiałami do sprawnego łączenia i instrukcjami instalacji. W ten sposób optymalizujemy koszty siatek, robocizny i transportu.

W przypadku bardzo dużych obiektów możemy również na prośbę klienta przybyć na miejsce i pomóc w początkowej fazie instalacji.

Chętnie dzielimy się wiedzą zdobytą przez wiele lat naszej współpracy z hodowcami i użytkownikami o wielu odmiennych doświadczeniach i pomysłach. Najlepsze efekty daje rozpoczęcie planowania całej inwestycji od kontaktu z nami i nie pozostawianie zakupu siatki na sam koniec. Znając dokładnie warunki, teren, wielkość, planowane aktywności i spodziewane zagrożenia można dobrać odpowiedni produkt, a co za tym idzie wymagania dla konstrukcji nośnych. W ten sposób powstanie optymalny kosztorys dla danego przedsięwzięcia.

Wstępne kroki do sukcesu z naszą współpracą w zależności od poziomu doświadczenia odbiorcy i przygotowania obiektu chronionego.

Konsultacja wstępnych zamierzeń:
nasza ocena i rada co dalej, kiedy i za ile. Czasem łącznie z prośbą przesłania zdjęcia obiektu, miejsca, które ma być chronione.

Etap 1:
przygotowanie terenu i płotów zewnętrznych.

Etap 2:
obliczenia niezbędnych ilości oraz nośności stabilnych słupów i lin, amortyzacja wstrząsów.

Etap 3:
instalacja osłon górnych po naszym instruktażu.

W przypadku zaawansowania prac i przygotowania obiektu we własnym zakresie opcje optymalizacji rozwiązań nadal są możliwe więc zapraszamy do skontaktowania się z nami.

1 etap - przygotowanie terenu 2 etap - obliczenia niezbędnych ilości/nośności stabilnych słupów i lin nośnych, amortyzacja

3 etap - gotowa woliera, widok góry z gołębiami

Przykładowe obszary zastosowań osłon:

  • ochrona ekologicznych hodowli i upraw
  • piłkochwyty dla amatorskich boisk sportowych (piłka nożna, siatkówka, tenis, golf i inne dyscypliny)
  • ochrona tarasów, spichlerzy, wagonów, klatki schodowe, tymczasowe płoty, osłony składu śmieci

Siatki są wyjątkowo wytrzymałe, trwałe i tanie! Jesteśmy najlepsi w optymalizacji kosztów transportu.      2014 Copyright by VIP Projekt